איך ליצור קשר עם שירות לקוחות בוקינג (Booking.com)?

עדכון אחרון: 21/11/2023

אתר בוקינג (Booking.com) הוא אחד האתרים הפופולריים ביותר בעולם להזמנת מקומות לינה בבתי מלון, דירות, צימרים ואתרי נופש, וגם להזמנת טיסות, רכבים להשכרה ואפילו הזמנת מוניות משדה התעופה.

מאגר מקומות הלינה באתר בוקינג נחשב לגדול ביותר בעולם, והוא כולל למעלה מ-28 מיליון יחידות אירוח, ב-227 מדינות ואיזורים ברחבי העולם. אתר ואפליקציית המובייל של בוקינג (booking.com) זמינים ביותר מ-40 שפות, בהם גם עברית.

לפני שפונים לשירות לקוחות בוקינג (Booking.com)

קודם כל, לפני שפונים לשירות לקוחות בוקינג (Booking.com), מומלץ לחפש תשובות באיזור העזרה המצויין באתר בוקינג (Booking.com), שמרכז תשובות למגוון רחב של שאלות כגון:

  • הזמנות וביטולים – האם אוכל לבטל את הזמנתי? אם אצטרך לבטל את הזמנתי, האם אחויב בתשלום? האם אפשר לבטל או לשנות תאריכים בהזמנה ללא אפשרות החזר? כיצד אוכל לדעת אם הזמנתי בוטלה? היכן נמצאת מדיניות הביטול של מקום האירוח שלי?
  • תשלום – האם יש לי אפשרות לשלם עם פיקדון או תשלום מראש? מי יחייב את כרטיס האשראי שלי, ומתי? אילו אמצעי תשלום מתקבלים? האם אוכל לשלם על שהייתי בכרטיס אשראי אחר מזה שהשתמשתי בו לביצוע ההזמנה? היכן אוכל לראות את מדיניות התשלומים של ההזמנה שלי? מדוע עלי לספק את פרטי הכרטיס שלי?
  • פרטי הזמנה – האם אוכל לבצע שינויים בהזמנתי? כיצד ניתן לקבל עוד מידע על החדר או על מתקני מקום האירוח? שעת ההגעה שלי היא מחוץ לשעות הצ'ק-אין. האם עדיין אוכל לבצע צ'ק-אין? היכן למצוא את אישור ההזמנה שלי? האם משלמים מחיר מלא עבור ילדים?
  • מחירים – מה כולל המחיר? האם המחירים הם לאדם או לחדר? האם המחיר כולל מיסים?האם המחיר כולל ארוחת בוקר?
  • סוגי חדרים – האם ניתן לקבל מיטה נוספת או עריסה לילדים? מה ההבדל בין חדר זוגי לחדר "טווין"? מה זה "ללא אפשרות החזר" או "ביטול בחינם"?
  • מדיניות מקום האירוח – האם ניתן לבצע צ'ק-אין לפני או אחרי המועד הנקוב? היכן ניתן למצוא עוד מידע על המתקנים במקום האירוח?
  • שינויים בעקבות וירוס הקורונה – איפה אוכל לראות את המידע הכי מעודכן בנוגע להזמנה שלי? איך אוכל לבטל את ההזמנה שלי לאור המצב? מהי מדיניות הביטול בשל התפרצות נגיף הקורונה? האם אוכל לשנות את התאריכים של ההזמנה שלי?

הדרכים הטובות ביותר ליצירת קשר עם שירות לקוחות בוקינג (Booking.com)

  • מוקד שירות לקוחות בוקינג (Booking.com) בטלפון 44-20-3320-2609+ – זמין 24/7.
  • שליחת הודעה לשירות לקוחות בוקינג (Booking.com) בפייסבוק.
  • שליחת הודעה לשירות לקוחות בוקינג (Booking.com) בטוויטר.

שימו לב: אתר sherut.org.il הינו אתר מידע המרכז פרטים ליצירת קשר עם שירות הלקוחות של חברות מובילות בישראל ובעולם. אתר זה אינו מספק שירות לקוחות עבור או מטעם חברה כלשהי. כל המידע המופיע באתר זה נאסף על ידי צוות האתר ומתבסס על מידע המופיע באתרי החברות, מדיה חברתית ומשוב לקוחות. אנחנו עובדים באופן שוטף על מנת לוודא שהפרטים המופיעים באתר זה מדוייקים ועדכניים. אם מצאתם טעות או נתון חסר – נשמח אם תעדכנו אותנו.

אולי יעניין אותך גם:

error: Content is protected !!